Hakkımızda

Benzinmatik uygulaması hakkında,

Motorlu taşıt sahipleri ve kullanıcılarının Benzin, Motorin ve LPG alımlarında anlaşmalı olduğumuz akaryakıt istasyonlarından indirimli akaryakıt alımını sağlamak üzere kurgulanmıştır.

Bireysel üyelerin sadece üyeliği ile indirim hakkı kazanma fırsatı yakaladığı benzinmatik uygulaması, anlaşmalı istasyon sayısını her geçen gün yenilerinin eklenmesi ile arttırmaktadır.

Benzinmatik, herhangi bir akaryakıt markası çatısı altında olmayıp, uygulama üzerinde belirlenmiş anlaşmalı istasyonlarda olası alt limit, sınırsız üst limit ve sınırsız kez yakıt alımlarına belirli oranda iskonto / indirim hakkı sağlamaktadır.

Benzinmatik’e üyeliği ile oluşan üyelik kodu sonrası İNDİRİM/ İSKONTO hakkına sahip olacak bireysel üyelerimiz, anlaşmalı istasyonlarda üyelik kodunun / QR kodunun sisteme okutulması ile pompa fiyatı üzerinden yapılan iskonto / indirim sonrası ödemelerini nakden veya kredi kartı ile gerçekleştirebilmektedir. Yakıt alımlarında üyelik kodunun okutulması zorunludur.

Kısacası benzinmatik, uygulamamız çatısı altında topladığı bireysel üyelerinin gücü ile akaryakıt alımlarında iskonto / indirim hakkı almakta ve bu hakkı yine üyelerine ücretsiz olarak kullandırmaktadır.

O halde !

Konu Akaryakıt ise, Neden daha fazla ödeyesin !

En Hesaplı yakıt ile “ benzinmatik“ hizmetinde...